ESOLCSB417
ESOLCSB417
ESOLCSB417
ESOLCSB417
ESOLCSB417
ESOLCSB417
ESOLCSB417
Meinl Sonic Energy
ESOLCSB417
Essence Solfeggio Crystal Singing Bowl RE 417 Hz
Rek. pris:
Ink. moms
Varenr: 733225923849
EAN / UPC: 842960113907
  • Information
Matchende produkte
CSBB14
Crystal Singing Bowl Bag 14"
CSBSETCHA
Crystal Singing Bowl Chakra Set (7 pc)
CSB10G
Crystal Singing Bowl 10" / G / 432Hz Throat Chakra
CSB11F
Crystal Singing Bowl 11" / F / 432Hz Heart Chakra
CSB12F
Crystal Singing Bowl 12" / F / 432Hz Heart Chakra
CSB13D
Crystal Singing Bowl 13" / D / 432Hz Sacral Chakra
CSB14C
Crystal Singing Bowl 14" / C / 432Hz Root Chakra
CSB12D
Crystal Singing Bowl 12" / D / 432Hz Sacral Chakra
Lignende produkter
SB-G-12000
Grounding Series Singing Bowl, 12 kg
TTF-GAMMA-SET
Binaural Therapy Tuning Fork Set, Gamma
HD16WB
Hand Drum 16'' Walnut Brown
TF-U
Tuning Fork Uranus, 207,36 Hz / G3#