PCSB12MA i gruppen Lydhealing / Singing Bowls / Crystal Series hos Crafton Musik AB (733224693349)
PCSB12MA
PCSB12MA
PCSB12MA
PCSB12MA
PCSB12MA
Meinl Sonic Energy
PCSB12MA
Planetary Tuned Sing Bowl 12", Mars
Rek. pris:
Ink. moms
Varenr: 733224693349
EAN / UPC: 842960109085
  • Information
Lignende produkter
HD18WB-WH
Woven Head Hand Drum, 18", Walnut Brown
SEPU
Sonic Energy Magnetic Pickup
CH-TT30
30" Chau Tam Tam, incl. Beater
CSCB8
Crystal Singing Chalice Bag 8"