PCSB16FOL i gruppen Lydhealing / Singing Bowls / Crystal Series hos Crafton Musik AB (733224783349)
PCSB16FOL
PCSB16FOL
PCSB16FOL
PCSB16FOL
PCSB16FOL
Meinl Sonic Energy
PCSB16FOL
Planetary Tuned Crystal Bowl 16", Flower of Life
Rek. pris:
Ink. moms
Varenr: 733224783349
EAN / UPC: 842960113167
  • Information
Lignende produkter
SB-OR-400-BK
Ornament Singing Bowl ~ 10.5 cm, ~ 400 g
TMGS
Gong / Tam Tam Stand, up to 32"/81cm
TTF-ALPHA
Binaural Therapy Tunging Fork, Alpha
EC-S
Planetary Energy Chime, Sun, 2019,52 Hz / B6